AKTUALNOŚCI

Komunikat! Zmiany w rozkładzie

MZK w Ostrowcu Św. informuje, że od dnia 01.07.2021 roku zmianie ulega rozkład jazdy autobusów Zmiany w kursowaniu dotyczą linii: 2, 7 i 11 Szczegóły w nowej wersji rozkładu.

Zaproszenie do wypełnienia ankiety badania

Link do ankiety

Komunikat! Zmiany w rozkładzie

MZK w Ostrowcu Św. informuje, że od dnia 26.06.2021 roku zmianie ulega rozkład jazdy autobusów Zmiany w kursowaniu dotyczą linii: 8, 9 i 13 Szczegóły w nowej wersji rozkładu.

Komunikat! Sprzedaż biletów

Miejski Zakład Komunikacji informuje swoich pasażerów, że od dnia 1 czerwca 2021 r. wraca sprzedaż biletów u kierowców autobusów na wszystkich liniach komunikacyjnych.  

Komunikat! Zmiany w rozkładzie

MZK w Ostrowcu Św. informuje, że od dnia 01.06.2021 roku zmianie ulega rozkład jazdy autobusów. Zmiany w kursowaniu dotyczą linii nr 2. W związku z przystąpieniem Gminy Ćmielów do Porozumienia Międzygminnego od 01.06.2021 roku na terenie tej gminy zaczynają obowiązywać cenniki i uprawnienia do ulg stosowane w Porozumieniu Międzygminnym. Szczegóły w nowej wersji rozkładu.

Komunikat! Zmiany w rozkładzie

MZK w Ostrowcu Św. informuje, że od dnia 17.05.2021 roku zmianie ulega rozkład jazdy autobusów Zmiany w kursowaniu dotyczą linii: 9 i 13 – przywracamy kursy w dni nauki szkolnej Szczegóły w nowej wersji rozkładu.

Komunikat! Zmiany w rozkładzie

MZK w Ostrowcu Św. informuje, że od dnia 26.04.2021 roku zmianie ulega rozkład jazdy autobusów Zmiany w kursowaniu dotyczą linii: 3 – przywracamy kursy do Paulinowa przez ul. Zagłoby w dni robocze i soboty Szczegóły w nowej wersji rozkładu.

Wesołych Świąt

  Ciepłych, pełnych radosnej nadziei Świąt Wielkiej Nocy, rodzinnego ciepła wypełnionego wiarą, nadzieją i miłością, w imieniu swoim i całego zespołu pracowników życzy Jarosław Kateusz Prezes Zarządu MZK Sp.z o.o.    

Nie oceniaj. Każdy ma swoje K2

Kwiecień to miesiąc wiedzy o autyzmie. W tym czasie, w trakcie wielu konferencji, wydarzeń, kampanii społecznych i edukacyjnych, rozmawia się o problemach osób z tym zaburzeniem. Fundacja Autyzm UP zrealizowała we współpracy z MPK Kraków krótki spot, którego intencją jest zwrócenie uwagi na osoby z autyzmem w komunikacji miejskiej. Niestandardowe zachowania osób cierpiących na to…

Komunikat! Zmiany w rozkładzie

MZK w Ostrowcu Św. informuje, że od dnia 18.02.2021 roku zmianie ulega rozkład jazdy autobusów Zmiany w kursowaniu dotyczą linii: 0. Szczegóły w nowej wersji rozkładu.