E-bilet

Informujemy naszych pasażerów, że od 1 lipca 2020 roku MZK Sp. z o. o. w Ostrowcu Świętokrzyskim wdrożyła zakup biletów jednorazowych i okresowych przez aplikację mobilną zbiletem.pl. Ta wygodna i bezpieczna forma zakupu E-biletu odbywa się przez aplikację mobilną oraz stronę internetową www.zbiletem.pl .

Aplikacja dostępna na smartfony z systemem Android oraz Apple iOS jest bardzo czytelna i intuicyjna. Umożliwia wykonanie płatności za pomocą kilku metod od Google Pay ™, Apple Pay ™ czy Blika zaczynając, po płatność każdą kartą płatniczą Visa i MasterCard oraz szybkie przelewy internetowe.

Aby zacząć korzystać z aplikacji mobilnej, po jej pobraniu wystarczy wpisać swój numer telefonu. Bilet pojawia się w aplikacji bezpośrednio po zakupie. Podczas kontroli wystarczy pokazać kontrolerowi bilet na ekranie smartfona. Cały proces zakupu biletu jest przyjazny dla użytkownika.

Pasażerowie zainteresowani biletami okresowymi, imiennymi zakupią je w sklepie internetowym www.zbiletem.pl, a bilety jednorazowe bezpośrednio w aplikacji mobilnej. Bilety imienne, np. miesięczne możemy również kupić dla innej osoby.